Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Első akkusztikus gitárnak...

Első akkusztikus gitárnak milyen márkát ajánlotok?

Figyelt kérdés

Egy Cort gitárt néztem egy bolt honlapján, teljesen kezdő 30e ft-os árnagyságban. Első gitárom lesz, szóval legfőképpen tanulni fogok rajta.

Mit ajánlanátok ?


2013. jan. 22. 02:09
 1/7 anonim válasza:
A Cort-nak vannak jó gitárjai ilyen árban, szerintem nem fogsz csalódni benne. Ami még szóba jöhet és szintén nagyon jó az a Fender. Ez ugyan egy nagyságrendekkel nagyobb márka, de forgalmaz olcsóbb akusztikus gitárokat is, ami szintén nagyon jó kezdésnek.
2013. jan. 22. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Jó a Cort, Fender, Squier, Ibanez. De ha esetleg van valami hozzáértő ismerődöd, a helyedben körülnéznék a használt gitárok közt, sokat teljesen új állapotban adnak a bolti ár feléért.
2013. jan. 22. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Epiphone gitárok sem rosszak, az előző válaszolókkal amúgy egyetértek abban, amiket írtak. Teljesen kezdőként tényleg csak akkor ajánlom, hogy használtat vegyél, ha valami hozzáértő meg tudja nézni, bár ez új gitár vételénél is nagy előny, ha valaki olyan ott van veled, aki tudja, hogy mégis mit kellene látnia-hallania-éreznie.
2013. jan. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Cort gitár egy kellemes tömegtermék, 30-40ért egész normális hangszert lehet kapni.


Fenderrel vigyáznék, mert az olcsók Fenderek rendszerint hamisítványok. Ibanez, Fender, Squier szerintem elsősorban elektromosban keresendőek, vagy ha mégse, akkor magasabb árkategóriában.


Én személy szerint a Horát szoktam még ajánlani, Laura illetve Reghin néven van olcsó hangszerük.


Ha acélhúrosat akarsz, akkor Cortból szintén van tűrhető. A Marris nevűt is szoktam nézegetni, a Horához hasonlóan ez is itt készül északi szomszédainknál.

2013. jan. 23. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Na néztem neked gitárt. Ez szerintem tök jó választás lenne:

[link]

Újonnan ez a Segoviában 46 360.-, itt megkapod 33ért.

2013. jan. 23. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A következő találat az expresszen egy Alvaro, csak nem írtak rá árat. Tudsz keményen alkudni? :-D

[link]

2013. jan. 23. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kigyűjtöttem expresszről, ami szóba jöhet még a fentieken kívül. Sok sikert!


[link]

[link]

2013. jan. 23. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!