Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Te nem veszed zaklatásnak, ha...

Te nem veszed zaklatásnak, ha valaki minden képedet kedvencnek jelöli a Deviantarton, és minden képedhez hozzászól?

Figyelt kérdés
Olyan, aki nem a legjobb barátod vagy tesód, unokatesód.
2013. jan. 23. 21:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem venném annak, csak tetszik neki.
2013. jan. 23. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát ha már megosztod ilyen helyeken a képeidet, akkor a következményeket is tudni kell viselni...
2013. jan. 24. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez a publikálás következménye, ha nem akarom akkor nem rakom ki. Engem az zavar,hogy sok idétlen képet raknak ki pedig ott van,hogy art..
2013. jan. 24. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Igen, attól én is mindig kiakadok.

Tulajdonképpen más bajom nincs az illetővel, és nem csak neki teszem ki a képeim, csak valami kényszert érez, hogy írjon (bármit) a képeim alá. Sokszor teljesen logikátlan dolgokat.

2013. jan. 25. 08:32
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Még nem volt ilyen :'D

De meg tudom érteni, ha nem is zaklatás, de idegesíto.

2013. jan. 29. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Istenem...én inkább örülök neki, ha valaki ennyire odavan a munkáimért.
2013. márc. 23. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Oké, tudom, hogy ez irtó furán hangzik, de neki a béna képeim is tetszenek, az összeset favolja, én meg nem tudom, hogy most ez tényleg egy elfogadható kép vagy nem. Természetesen örülök, ha valakinek tetszik, amit csinálok, de átmenet nélkül az összes, a kétvonalas vacak skicc is
2013. márc. 28. 17:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!