Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Mit gondoltok erről a kis...

Mit gondoltok erről a kis szösszenetről? Milyen a megfogalmazás?

Figyelt kérdés

"Amikor kicsi voltam, sosem volt elképzelésem a távoli jövőről. Nagynénik, nagybácsik, kedves családi ismerősök gügyögve álltak elém, és azt kérdezték:

"Mi leszel, ha nagy leszel?"

És én nem értettem őket. Mégis honnan kéne tudnom? Meglepetten találtam szembe magam újra és újra ezzel a súlyos kérdéssel. A legtöbb kisgyerek ilyenkor nagyratörő álmokat mesél el.

-Űrhajós leszek!

-Én királynő!

-Tűzoltó!

-Gyümölcs a Jogobellában!

Én általában elintéztem a választ egy gyors 'nem tudom'-mal, és anya mögé húzódtam. Ekkor még senki sem kérdezte komolyan. Ma viszont más a helyzet. Én is más vagyok. És talán tudom, hogy mi akarok lenni. Talán van egy célom..."



2013. jan. 25. 13:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a mai kisgyerekek már nem ismerik azt, hogy gyümölcs a jogobellában. Ez akkor volt reklám amikor én kisgyerek voltam és már 18 vagyok.
2013. jan. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én 14 éves vagyok, és még ismerem. De nem is ez volt a kérdés. Mit gondolsz a szövegről, a tartalomról és a fogalmazásról?
2013. jan. 25. 14:07
 3/5 anonim ***** válasza:
ezt a kérdést már feltetted. azért, mert akkor nem kaptál jó kritikát, nem kell feltenni ismételten, inkább fogadd meg a tanácsokat. nem rossz a fogalmazásmód, de semmitmondó az egész. semmi magvas gondolat.
2013. jan. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A fogalmazással nincs semmi baj, de attól, hogy jól használod a szavakat, nem lesz jó az írás. Most akkor hova ...jak, mert nem tudod, mi leszel? Én sem tudom, mégsem írok róla novellát.
2013. jan. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi 3-as válaszoló, látom figyelmesen elolvastad amit írtam...
2013. jan. 29. 15:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!