Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Verset hol lehet publikálni?

Verset hol lehet publikálni?

Figyelt kérdés
Írtam egy verset, hol tudnám "publikálni" vagy szakértőnek megmutatni? Mielőtt ezzel vádolnátok, nem gondolom azt magamról, hogy költő vagyok vagy ilyesmi, csak szimplán arról van szó, hogyha esetleg, netalántán jól sikerült a versem, nem akarom, hogy valaki a blogomról kimásolja és a sajátjaként tüntesse fel bárhol is.

2013. febr. 26. 11:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem próbáld elküldeni újságokba, hátha beleteszik. Vagy néha szoktak lenni amatőr versíróknak pályázatok.
2013. febr. 26. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

millió verses portál van


a neten mindent lopnak és kisajátítanak, örülj ha a tiedet is, mert akkor jól sikerült

2013. febr. 26. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Márciuska ***** válasza:
Vannak internetes alkotói közösségek illetve alkotói portálok, ahol egymás műveit lehet véleményezni, pl. truffa.hu, illetve amiről még hallottam az a cinke.origo-haz.hu. Én a tollinga.hu-ra írtam, de az utóbbi időben az már haldoklott, nem tudom, megvan-e még. A virtus.hu szintén meghalt, szóval az is kiesett. Esteleg még megnézheted a Karcolat Egyesület (kimte) oldalát, vagy a Holnap Kiadót. De mindig vannak pályázatok is, érdemes nézegetni a pályázatfigyelő oldalakat, pl. pafi.hu.
2013. febr. 26. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A legnagyobb ilyen oldal a [link]
2013. febr. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én a Polikróm folyóiratot ajánlanám. Szimpatikus a hitvallásuk.

Honlapjuk: polikrom.wbh.hu

2013. márc. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
sya.hu --> ez is ilyen oldal. Amúgy pályázatokra küldheted, vagy újságba, de azok ritkán állnak szóba amatőrökkel.
2013. okt. 20. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!