Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Véleményeznétek a verseimet?

Véleményeznétek a verseimet?

Figyelt kérdés

Amatőr vagyok, most regisztráltam, jelöljetek nyugodtan. Várom a kritikusok és verszeretők, versírók véleményét.


[link]


2013. márc. 3. 21:45
 1/8 anonim válasza:
Nem rossz, nem rossz, nekem tetszik, csak lehetne az hogy soronként rímeljen ne 2 soronként.
2013. márc. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Tehetséges vagy! Korodat megtudhatnám?
2013. márc. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem is tetszik, de figyelj a szótagszámra! Emiatt van egy-két sor, ami nem igazán passzol össze.


"Millió mennydörgés kísért millió villámot,

kén-szagú köd tette igazzá a megálmodott álmot."

Itt a 2. sor lényegesen hosszabb, amitől egy kicsit romlik a hangzása. De egyébként tényleg jó!

2013. márc. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
10 es skálán ez egy 7. De a 10 esek azok a klasszikusok úgyhogy hajrá,igy tovább.
2013. márc. 3. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ady-utánérzés. Az első lépés: megtalálni a saját hangodat.
2013. márc. 3. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Csak annyit mondhatok, hogy jók! Tehetséges vagy.

Tényleg Adyra hajaz egy kicsit.

2013. márc. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nagy Tamás Marcell vagyok, 18 éves. Nyugodtan véleményezzétek ott az oldalamon, minden nap felteszek egyet.

Valóban Ady hatása érvényesül a verseimre (1 hónapja kezdtem írni). Azért félek én is, hogy nem értenének meg vagy esetleg félreértenének.

A formai megoldások és rímek pedig szerintem másodlagosak, bár a rímeket a többi versemben már rendesen vezetem.

Várom majd a további véleményeket az oldalamon.

Köszönöm mindenkinek!

2013. márc. 4. 14:46
 8/8 anonim ***** válasza:
Jók a gondolatok, néha kicsit sok benne a jelző, és a verslábak nem nagyon passzolnak. Egy vers nem a rímektől lesz vers, hanem a verselés módjától. Ha az időmértékes verselést választod, akkor maradj is annál, és tartsd be a szabályait.
2013. márc. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!