Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Üdv! Tudnátok nekem segíteni?...

Üdv! Tudnátok nekem segíteni? Keresek egy festményt, kérem, aki ráismer vagy tud tanácsot adni, hogy találhatnám meg az írjon.

Figyelt kérdés
eresek egy festményt, kérem, aki ráismer vagy tud tanácsot adni, hogy találhatnám meg az írjon. 2010. decemberében a bécsi szépművészeti múzeumban állították ki. Amit tudok róla: 4 alak van rajta azthiszem, egy gyerek a kép alsó sarkában mellette egy fiatal lány tükörrel mellette egy felnőtt nő és a 3 alak főlé egy csontváz homokórát tart. Középkori festmény lehet kheki-barnás színekkel. Tudom, hogy nem túl konkrét és szinte esélytelen megtudni a festő nevét és a kép címét, de mégis ha tudná valaki nagyon boldoggá tenne. A válaszokat előre is köszönöm!

2013. márc. 10. 23:35
 1/1 anonim ***** válasza:
miért nem írsz egy emailt a múzeumnak? szerintem úgy lenne a legjobb esélyed megtudni.
2013. márc. 11. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!