Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » A Nemztiben májusban még...

A Nemztiben májusban még fogják játszani az Alföldi-féle előadásokat, vagy már csak a Mephistot?

Figyelt kérdés
Néztem a honlapon a naptárt, de május nagy részére nincs kiírva előadás, jóformán csak a Mephisto van kiírva. Pedig szerettem volna még megnézni az Angyalok Amerikában és A velencei kalmár c. darabot.

2013. márc. 13. 20:45
 1/5 anonim ***** válasza:
június 30-ig ő a vezető, addig biztosan játsszák őket. Még csak május elejéig nyilvános a programterv azért nincsenek megadva az időpontok. Mindig csak két hónappal korábban véglegesítik a műsortevet, tehát a májusi előadások március végén kerülnek fel a honlapra.
2013. márc. 13. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ennek nagyon örülök! :) Egyébként röhej, hogy órák alatt elfogytak a jegyek az április előadásokra, de sokan csak azért mennek, mert hallják, hogy mennyire felkapott lett az Alföldi-Vidnyánszky ügy a médiában. Aztán előadás közben rájönnek, hogy őket ez nem is érdekli, és az első szünet után eltűnik a nézők 40%-a. Akit meg tényleg érdekel, ezért nem tudja megnézni:) Marha jó!
2013. márc. 14. 15:20
 3/5 anonim ***** válasza:

Én ezt nem tapasztalom. Útóljára egy két évaddal ezelőtti előadáson láttam olyat, hogy többen elhagyják szünetben a nézőteret. Mostanában max.2-3 ember. Pedig az előadások kb.90 százalékát láttam.

Az Angyalok Amerikában-ra könnyebb jegyet szerezni, de A velencei kalmárt most mutatják be, ráadásul bérletes előadás. Nehéz rá jegyet szerezni.

2013. márc. 14. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát majd az lesz, hogy a májusi előadásra történő jegyárusítás első napján már órákkal a kezdés előtt ott fogok ácsorogni a jegypénztárnál, és akkor remélhetőleg sikerülni fog:) Az Amphitryonon voltak barátomék nemrég, ők mondták, hogy sokan elmentek szünet után.
2013. márc. 14. 21:20
 5/5 margo777 ***** válasza:
Nem biztos hogy legközelebb arra a barátodra kéne hallgatnod, az Amphitryont ugyanis 2 óra 20 percig tart, megszakítás, tehát szünet nélkül, így senki nem mehetett el a szünetben
2013. márc. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!