Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Hol tudok venni csőtoll...

Hol tudok venni csőtoll tisztító folyadékot?

Figyelt kérdés
Esetleg tudtok más alternatívát,hogy hogyan lehet rendbehozni a beszáradt csőtollat?

2013. márc. 19. 10:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Van nagyobb papírbolotkban pl Wesselényi u

[link]

Csak nem ér szerintem semmit. Milyen márka? Ameddig szét lehet szedni szedd szét (megvan még a használati utasítása?(a kis szálat a csőből ne szedd ki!!)de lehet, hogy először áztatni kell már így is, mert nem tudod lecsavarni. És kis üvegben vízben áztasd (pár napig). Kiveszed és "kotyog" ha megrázod(vagyis a kis szál mozog benne, akkor jó. De nekem az a tapasztalatom, ami így nem jött rendbe, az a tisztítófolyadéktól sem:( nem beszélve arról, hogy drága: majdnem egy újat veszel az árán)

2013. márc. 19. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Csapvíz. Áztasd be, és mosdd át. Én mindíg így csináltam (nem is hallottam még ilyen folyadékról)
2013. márc. 19. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
FaberCastel. Megan a leiras megnézem h ír e vmi hasznosat. Csak lehet kezdeni vele valamit,5-6ezerert nem szívesen veszek újat :/ pár hét és ugyanúgy beszárad...
2013. márc. 19. 11:10
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem szárad be - 10 évig használok ilyeneket (rotring, de a Faber is jó) Mellesleg, ha nem sikerül: csak a fejet kell cserélni, az külön nem annyi. (rotringfejet lehet még kapni-fabert nem tudom)
2013. márc. 19. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!