Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Mit gondoltok a zenész (zongor...

Mit gondoltok a zenész (zongorista) lányokról?

Figyelt kérdés
Zenei pályára készülök
2013. márc. 30. 11:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Tök jó lenne egyet ismerni.
2013. márc. 30. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Milyen értelemben mit gondolunk?
2013. márc. 30. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
49%
Hogy tud zongorázni.
2013. márc. 30. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyik gyerekkori barátnőm is az. Semmivel nem furcsább vagy másabb, mint az, aki nem zenész. Ha vannak ötletei, akkor lejátssza, leírja őket, de szerintem pl. egy építész is levázolja az ötleteit.
2013. márc. 30. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ügyesek, csodálom őket, mert én nem vagyok valami muzikális, hiába tanultam zenét pár évig, sosem ment jól. Vannak nagyon kedves zongorista és más zenész lány ismerőseim is, de sajnos olyan is akad, aki sznob, és lenéz mindenkit, aki nem játszik valamilyen hangszeren. Ilyen ne legyél. Számomra a zene egy életstílus, egy attitűd is. Képmutatásnak tartom azt, ha valaki szimfonikus zenekarban játszik, közben meg hétvégenként züllött bulikban részegen fetreng. Aki így tesz, az elárulja a zenét. Ilyen se legyél.
2013. márc. 31. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!