Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Mit csináljak ha elfelejtettem...

Mit csináljak ha elfelejtettem rajzolni?

Figyelt kérdés
fél évvel ezelött tudtam de most meg már egyszerüen NEM MEGY DE MIÉRT?????????

2013. ápr. 20. 22:19
 1/5 anonim ***** válasza:

HA! Azt állítod, hogy tudtál, akkor valójában mégsem tudtál, csak azt képzelted magadról, hogy jól rajzolsz...


Amúgy meg a gyakorlás teszi a mestert!

2013. ápr. 20. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem pedig el lehet felejteni ezt is,mint bármi mást,ha nem gyakorlod. Persze ez nem teljes felejtés,ha gyakorolnál hamarabb visszajönne sok dolog.

Egyébként lelkiállapot függő is ez az egész. Az is lehet,hogy régen volt türelmed hozzá,jobban érdekelt,most meg nincs stb..

2013. ápr. 21. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
1 válaszoló hát képzeld egész jól rajzolok -.-" van egy csomó rlégebbi rajzom amik jók de most már megrajzolni se tudom ugyan azt amit eddig. 2 válaszoló köszi a választ :)
2013. ápr. 21. 13:01
 4/5 anonim ***** válasza:
Kijöttél a gyakorlatból.
2013. ápr. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
54%
Egyetértek az elsővel. Ha valóban tudtál volna rajzolni, akkor nem felejthetted volna el. Ez nem így működik! Nekem több hónapig gipszben volt a kezem. Miután levették, jobban ment a rajz mint azelőtt! Érdekes!
2013. jún. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!