Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Szerintetek hol tudnék eredeti...

Szerintetek hol tudnék eredeti Adolf Hitler festményhez jutni?

Figyelt kérdés
Tehát a kérdés az , hogy hol tudnék eredeti Adolf Hitler festményhez jutni , ez egy komoly kérdés kérlek titeket vegyétek komolyan és csak olyan válaszoljon aki tud ebben segíteni.

2013. ápr. 27. 18:11
 1/5 anonim ***** válasza:

Nemrég olvastam, hogy milliókat fizetett egy hapsi egy Hitler-képért, pedig egy elég kicsi festményről volt szó.

Aukciókat lehet esetleg figyelni, de szerintem elég kicsi az esélye, hogy találsz képet Hitlertől, még ha van is pénzed megvásárolni.

2013. ápr. 30. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Szerintem a kérdező olyan képre gondolt, amit Hitler festett, ezekből pedig nem sok van.
2013. máj. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2013. máj. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2013. máj. 17. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az utóbbi oldalon elég sok van,de az áraik is elég magasak!(10 ezer dollár a legolcsóbb)
2013. máj. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!