Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Vélemény egy régi versem végéről?

Vélemény egy régi versem végéről?

Figyelt kérdés

Halottan fekszel, nem mozdulsz többé.

Tested lassan válik láthatatlan köddé.

Vasárnap délután a temetőbe megyek.

Sírodra mint mindig virágokat teszek.

Megölted magad, itt hagytál engem.

Bevallom: félek. Mi lesz most velem?


Volt egy vers amit még régebben írtam, ez annak a versnek a vége.. Hogy tetszik nektek? Vélemény?



2013. máj. 3. 18:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Morbid.
2013. máj. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát nem vidám. Egyébként nem rossz, csak nem látok benne semmi eredetit.
2013. máj. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem van benne lehetőség, főleg ha tényleg valós dologról beszélsz, nem csak költött.

Szebb lenne, ha nem kötnél mindent az orra, kicsit sejtelmesebb lenne, egy ilyen gyakori témánál jól tudják oldani a sablonosságot a sejtelmes metaforák, elmélkedések a kissé elvont, nem igazán konkrét dolgokról.

2013. máj. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ismerni kellene az egész verset. Ezt így nem nagyon tudom megállapítani, hogy jó-e. Csak fura.

Temető, halott, virág.. egyik sem rólad szól. Ezért nem értem az utolsó mondatot. Mi lesz most velem? Ameddig ezt el nem olvastam tetszett. Amint elolvastam, az jutott az eszembe, önző dolog. Halottat vádolni miért ment el, mert így a te sorsod bizonytalan? Nekem ez jött le, bocs érte.

2013. máj. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Közhelyes az egész, nincs benne semmi újdonság!
2013. máj. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!