Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Hogy lehet valakiből katonazen...

Hogy lehet valakiből katonazenész? Mi kell hozzá? Ha van egy 28 éves ember, aki jól játszik rézfúvós hangszeren, abból még lehet katonazenész?

Figyelt kérdés

2013. máj. 6. 17:54
 1/2 sándorjános ***** válasza:
100%

Szerintem őket a hadseregben verbuválják össze olyanokból, akik szépen zenélnek és így lesz kikkel büszkélkedniük felvonulásokon, rendezvényeken. Szerintem szükséges hozzá a katonai mivolt, de nem vagyok benne ezer százalékig biztos.

Különben szervezéssel is lehet katonai együttest csinálni, de nem tudom, hogy őket alkalmazzák-e a feljebb említett rendezvényeken.

Mindenképpen érdemes betanulni néhány nemzeties indulót meg néhány klasszikusan katonai zeneművet. Sose késő elkezdeni, mert biztos van, aki hatvan évesen is csakugyan csinálja és tekintélye is van. Megkérdeztem öcsémet is ez ügyben, ő azt mondta, hogy nem szükséges mert a zenészeket meghívják.

2013. máj. 22. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem állj be valami férfikórusba, biztos vannak:)
2013. máj. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!