Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Milyen programmal tudok két...

Répási Vendel kérdése:

Milyen programmal tudok két videofelvételt képét összevágnom?

Figyelt kérdés

Avagy milyen programmal tudom megcsinálni azt, hogy pl. a vasembert bevágom a barátok közt hátterére? Ezt a kérdést azért tettem föl, mert több amatőr alkotásban is találkoztam ilyen megoldással, pl ezer évvel ezelőtt a csillag születik egyik mellék videó versenyében a Szivárvány tövében című gyerekalkotás(vagy mi)egyik jelenetében, ahol a kisbuszuk ajtajába vágták bele egy légi felvételt, mintha helikopterrel lennének, vagy a mostanában divatos Penge Pákó és társai, ahol híres filmek szereplőinek cserélik ki az arcát hazai "celebekre", és ott vannak azok a házi videók, ahol lézerkardozó fiatalok szórakoznak egymással...

Szóval ezek szerint ez nem csak a nagy stúdiók kiváltsága, és akkor kíváncsi lennék hogy milyen ingyenes, lehetőleg amatőr szintűbb (bonyolultabbal nem tudom hogy boldogulnék-e, és azt is kétlem, hogy ingyenes, vagy legalábbis vásárló barát áruk lenne) cuccal tudnék dolgozni.

Kérlek titeket, hogy ha tudtok valami ilyesmit, akkor válaszoljatok!



2013. máj. 12. 13:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem az a kérdés, hogy milyen programmal tudsz két videofelvétel képét összevágni, hanem, hogy mennyire vagy ügyes, gyakorlott, hogy ilyet megcsinálj!!! De kérdésedből ítélve, ne vedd bántásnak, de még nem igazán csináltál ilyet.
2013. máj. 21. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Sony Vegassal meg lehet csinálni, azonban tényleg gyakorlás kérdése. Nem tudom, hogy Photoshopot használtál e, és ott a polygon lasszó funkciót. Magában a programfelületben is hasonlóan kell maszkolni és rétegelni, mint a photoshopban, csak framekként mindig újra kell vágni az adott részt, mivel a mozgókép nem statikus, tehát mozog.

nCore-ról a program letölthető.

2013. jún. 8. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!