Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Rajzfilmes akarok lenni, hogyan?

Répási Vendel kérdése:

Rajzfilmes akarok lenni, hogyan?

Figyelt kérdés

Már egészen régóta érdekelt ez az irányzat, és most végleg elköteleztem magam mellette.

De nem tudom, hogy hol lehet erről tanulni, vagy képeznem magam.

Elsősorban nem animátori, hanem rendezői alkotásra gondolok.

Egyáltalán van ilyenre lehetőség úgy, hogy most szakközép-informatikai szakon vagyok?



2013. máj. 12. 17:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát, megmondom őszintén, itthon nem nagyon érdemes rajzfilmes szakmába menni. Úgy 1 éve a magyar rajzfilmgyártásról írtam a szakdolgozatomat, voltam a régi Pannóniánál, és elmondásuk szerint rettenetesen pang a piac. Pályázatokkal próbálják fenntartani magukat, de kb. senkinek sem ez az egyetlen állása, inkább szenvedélyből csinálják már, mintsem pénzből. Alig készül magyar rajzfilm, hanyatlik erősen a szakma.
2013. máj. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Bármilyen középsuli után van rá lehetőség. :)

Egyébként Egerben van 2 éves animációkészítő képzés, nézz utána. :)

2013. máj. 13. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Bármely középsuli után, végre egy jó hír!

Köszönöm a válaszokat, azért próbálok pozitívan hozzáállni, én például azt hittem, hogy a Pannónia már megszűnt...

2013. máj. 13. 18:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!