Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Szerintetek hogy lehetne...

Szerintetek hogy lehetne lefesteni a "zenét"?

Figyelt kérdés

Színek, fények kavalkádja, esetleg egy árnyékos erdő képe, az extázis lefestése a színpadra kilépő énekes szemszögéből...stb.

Szülinapi ajándékként egy musical énekes barátomnak akarok adni valami személyeset, valamit ami jellemez őt, és engem is!



2013. máj. 27. 22:56
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

apropó szinesztézia!

LSD :)

elég gyakori hatása a szinesztézia... és persze vannak olyan képzőművészek, akik ezt merészen kihasználják, acid hatása alatt festenek. mert élesíti, változtatja az érzékelést (látás, hallás, szaglás). szerintem keresgélj egy picit, ha beszámolókat olvasol, az is remek! :)

érdemes a pszichedelikus képzőművészetet is tanulmányozni. kifejezetten spirituális tud lenni. :)))

2013. jún. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Jaj köszönöm a sok választ, nagyon sok szép dolgot láttam miközben rákerestem arra amiket mondtatok. Sajnos nem ment valami fényesen a dolog, úgyhogy más téma után néztem, és végül a Budapesti Operettszínház előadótermét festettem meg úgy, hogy a színfalak közül, de pont szimmetriában láttatja a termet. Arany stukkók, belógó kristály csillár, vörös függöny hátulról, tömött nézőtér és páholyok és a színpad közepén egy szál rózsa egy fénynyalábban. Nagyon jó lett.
2013. jún. 8. 21:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!