Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Terveztek majd ellátogatni a...

Terveztek majd ellátogatni a múzeumok éjszakájára? F/22

Figyelt kérdés
És, ha igen akkor hány helyet néznétek meg? Leginkább itt fiatalok válaszát várom. Kíváncsi vagyok a korosztályom is fogékony-e az ilyesfajta dolgokra.

2013. máj. 28. 12:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Párommal tervezzük, de függ attól hogy milyen lesz az akkori beosztásom. Én biztonsági őr vagyok, igaz nem múzeumba, de mi havonta kapunk beosztást, és ha beosztanak éjszakára akkor biztos nem megyünk, mert én hétvégén vagyok éjjeles többnyire.
2013. máj. 28. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én elmennék, de mivel nincs este busz ott a lakhelyemen, így maradok otthon.
2013. máj. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen, tervezem :) Tavaly is voltam és nagyon jól éreztem magam. Idén is megnézem a Petőfi Irodalmi Múzeumot meg még majd attól függ, hogy milyen programok lesznek, de szerintem ezen felül még a Szépművészeti a biztos. Tavaly is megterveztem előre, hogy miket akarok megnézni, de felülmúltam a listámat, ráadásul egy csomó spontán jött, hogy "na akkor ide is menjünk be!" :)) L/20
2013. máj. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Én,ha egyet ajánlhatok, akkor este mindenképp érdemes megnézni a Polaris csillagvizsgálót. :D
2013. máj. 28. 22:50
 5/8 anonim ***** válasza:
Ó köszi, ennek utána fogok nézni! :D
2013. máj. 28. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
egyébként ti többen mentek, vagy baráti társasággal?
2013. máj. 28. 23:20
 7/8 anonim ***** válasza:
Most, hogy így leírtad kedvem is támadt hozzá. Szeretek múzeumba járni, de ezen még nem jártam! :D 19/L
2013. máj. 31. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
:D Tök jó lenne, ha így páran összeállnánk és csoportosan mennénk egy kicsit művelődni. :D Még pár ismerősnek rágom a fülét, hogy jöjjenek, aztán kitalálunk valami jó kis múzeumtúrát. Aminek mondjuk a fele nem sorban állással megy el. :) Egyébként, akinek lenne kedve jönni, nyugodtan írjon, mert én nagyon szeretnék.
2013. máj. 31. 22:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!