Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Tudtok festészettel kapcsolato...

Tudtok festészettel kapcsolatos könyveket ajánlani, amikben tudnék tippeket, ötleteket venni, vagy gyakorolni?

Figyelt kérdés
festészet, könyvek, könyv,
2013. máj. 31. 18:22
 1/2 anonim ***** válasza:

Csak könyv jó, videó nem?

Azért kérdezem mert annó valamelyik csatornán volt egy olyan műsor amiben egy Bob Ross nevű fickó festészeti tippeket , ötleteket mutatott.

Ő az: http://www.youtube.com/watch?v=i3RYOawNITs

2013. jún. 2. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Attól függ, milyen művészeti technikát szeretnél tanulni.

Pl. Vízfestés, akvarell. Az Üllői úti művészellátóban láttam ilyen könyvet. Egyik madaras, másikban megmutatja, hogy kell épületeket festeni vízfestékkel. Tökjónak találom.

Én akrillal festek. És videón nézek egy-egy tippet, mert úgy egyszerűbb, és megleshettem, milyen fajta akrilt használtak a művészek :D Korábban nem tudtam eldönteni, melyik jó minőségű, így A BASICS és a Schminke mellett döntöttem. :D

2013. jún. 5. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!