Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Tudnátok jó arcrajzolós...

Tudnátok jó arcrajzolós videót linkelni?

Figyelt kérdés
Kicsit furán tettem fel a kérdést nem tudom hogy fogalmazzam meg. Szóval olyan videókat keresek amikbe fejeket/arcokat rajzolnak de nem ilyen fotó-realisztikus elmaszatolt rajzokat hanem sima grafitceruzás rajzokat. Azért keresek ilyeneket mert már pár hete rajzolok modell után rajzokat rajzsuliba de nehezen tudom elkezdeni a végeredmény az viszonylag jó de elkezdeni nagyon nehéz mert nem tudom hogy húzzam be azokat a bizonyos keresővonalakat. A rajztanárom egyszer megmutatta vagyis inkább néztem hogy kezd el egy portrét de nem jegyeztem meg minden lépést. Szóval remélem értitek hogy milyen rajzos videókat keresek előre is köszönöm.

2013. jún. 5. 14:08
 1/2 A kérdező kommentje:

Találtam egyet ehez hasonlókat szeretnék még:


http://www.youtube.com/watch?v=RiUfVKPEKxU

2013. jún. 5. 14:28
 2/2 anonim ***** válasza:
2013. szept. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!