Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Ti is úgy látjátok, hogy a...

Ti is úgy látjátok, hogy a mai tini korosztály rajzain sok az erőszak és a beteges megjelenés a mondjuk 20 évvel ezelőttihez képest?

Figyelt kérdés
2013. jún. 21. 09:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
szerintem nem. csak mondjuk 20 évvel ezelőtt kevesebb tini rajzait láttad mert nem volt még internet
2013. jún. 21. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
az első hozzászoló hoz kapcsolódva, ez csak részben igaz, mert tény hogy változott annyit a fiatalok mentalitása ( és sajnos negatív irányba ), hogy az már bizony nagyon szembeötlő. Lehet itt okolni az egyre erőszakossabb videójátékokat, és filmeket ( bár én nem tenném ) vagy a gyerekek egyre inkább nem megfelelő családi hátterét, ez több tényező eggyütteséből fakadó valós probléma.
2013. jún. 21. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Egyébként főleg azon döbbenek le,hogy a lányok között is sokan vannak,akik nem virágot stb rajzolgatnak,hanem mindenféle baltás gyilkosokat
2013. jún. 21. 11:22
 4/11 anonim ***** válasza:
én levágott babafejeket, késeket, fekete sötét dolgokat szoktam rajzolni... ez tetszik...
2013. jún. 21. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
aha.. és hány tini lány rajzát láttad mert én most egy hirtelen google keresésből se találok ilyet.. de az általam ismert mostani tini lányok se rajzolgatnak ilyeneket... max "egymást" (meg a twillight sztárjait)
2013. jún. 21. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Elég körülnézned itt a gyakorin:)
2013. jún. 21. 11:37
 7/11 anonim ***** válasza:
hát én itt gyakorin se találkoztam ilyen baltás rajzokkal eddig...
2013. jún. 21. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
2013. jún. 28. 13:32
 9/11 anonim ***** válasza:

az utolsó képen nem tudom mi a probléma, kláthatóan valami rajzfilm karakter ad a másiknak egy tockost. a második kép se éppen erőszakos inkább szexuális (valami női predátor pózol rajta)

az első kép egy kicsit durva de az meg a leirás alapján vlmi játékhoz kapcsolodik...


de gondolom sose láttál még egy South Park részt vagy Happy tree friendset.. nah az a beteges...


de 3 rajzból kinyilvánitani hogy hát a mai tini rajzok mind ilyenek....


még statisztikát se csinálnak 3 ember alapján...

2013. jún. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Egy vélemény a "mai tini korosztály"-ba tartozó "elborult agyú" lánytól, aki rajzol és ír:

A normális unalmas. A normális körülvesz minket, átlagos, és amikor az ember alkot, nem átlagosat akar, hanem valami mást. Kísérletezni olyan dolgokkal, amiket saját magunkon nem tapasztalunk érdekes.


Egyébként 1., én, a legtöbb korombelivel egyetemben, gyűlölöm, ha általánosítanak mindenkit a "mai tini korosztály" címszó alatt (Most komolyan. Azért ennél színesebbek vagyunk. A generációs felosztás oké, büszke Z vagyok, de az sem húzható rá az élet minden területére, csak pár közös jellemvonásra utal). 2., azért húsz, meg harminc, meg még több évvel ezelőtt is voltak kísérletező fiatalok, és jó néhányuk még híres is lett miatta.


16/L

2014. febr. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!