Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Honnan tudhatnám, hogy ez...

Honnan tudhatnám, hogy ez tehetség, vagy valami "más"?

Figyelt kérdés

Szoktam verseket írni, és csúnya dolog, de amiket olvasok más amatőröktől, nem tettszik, mert azt érzem, csak rímeket faragnak, és a gondolat enyhén érezhető a szavaikban.

Szerintem az enyém is ilyen.

Hol, tudnám, vagy tudnák eldönteni, hogy én talán tehetséges(ebb) vagyok ebben. Vagy hagyjam abba?



2013. jún. 24. 12:09
 1/2 anonim ***** válasza:

hány éves vagy? ha iskolás korú még, akkor magyar tanárodnak mutasd meg. ha barátaidnak mutogatod, nem fogsz vele sokat érni, mert úgyis azt mondják, hogy hú de ügyes vagy, akkor is, ha nem.

poet.hu meg egyéb oldalak sem túl jók, mindenkit csak dicsérnek.

engem amúgy érdekelne, nagyon sok amatőr verset olvasok, írok is néha, nemrég felkértek, hogy egy válogatásban megjelenjen az egyik versem (holott ide mások pénzzel pályáztak), úgyhogy ha nem is értek hozzá annyira, de azért érdekel, esetleg elküldenél párat privátban?:)

2013. jún. 24. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Nehogy abba hagyd! Ennyi vers alapján, és a kord alapján most még senki se tudja biztosra megmondani Neked, tehetséges vagy-e. Minden költőnek voltak zsengéi, de ilyen fiatalkori próbálkozásokat el kell követni ahhoz, ezek érlelnek.


Több időre van szükséged ahhoz, hogy ki tudd futni magad. Írj!


R.

2013. jún. 24. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!