Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Olvastam a neten a tetoválás...

Olvastam a neten a tetoválás okozta allergiákat. Hát nem tudom mennyire igaz, de ti tapasztaltátok már magatokon, akár kisebb irritációkat, vagy a környezetetekben élőkön, barátaitokon?

Figyelt kérdés

2013. júl. 4. 16:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Három tetoválásom van, 2-4 évesek,a legnagyobb másfél tenyérnyi. A legkisebb nehezen gyógyult be, mert meg voltam ijedve, hogy kiszárad (akkor bevarrasodik és kijöhet a festék), és örökké kentem. De semmiféle allergiát nem tapasztaltam. El tudom képzelni, hogy létezik olyan, aki allergiás a festékre, de nem lehet belőlük túlzottan sok. Én személy szerint egy olyan embert sem ismerek, akinek gond lett volna a tetoválásával. Persze ettől még lehet, de ha olyan gyakori volna, biztosan lenne visszhangja, mivel egyre több a tetovált ember.
2013. júl. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor jó, nekem is ez a véleményem, csak mondom már megkérdezem. :D
2013. júl. 5. 18:17
 3/5 anonim ***** válasza:

2 van, de semmi probléma nem volt velük

már több éve megvannak, néha-néha be szoktam kenegetni testápolóval

nem tom minek :D

2013. júl. 6. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
xd :D Köszi! :)
2013. júl. 6. 09:45
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha már begyógyult, felesleges kenni, mivel a tetoválás nem a legfelső bőrrétegen van, ettől függetlenül én is kenem, mert amikor testápolózok (vagyis kókuszolajozok), nem kerülöm ki. :D Egyedül azt nem kenem, ami a hátamon van. :D
2013. júl. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!