Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Mi az értelme ennek a versnek,...

Mi az értelme ennek a versnek, mi a mondanivalója, tudnátok elemezni?

Figyelt kérdés

Agg gyermekek seregének könnyeit felfűzöm egy őszhajszálra a nedves láncot a levegőbe dobom és kívánom, hogy bárcsak lett volna Anyám


Nincsen Nap mi nekem sütne nem volt mell, mely tejet adott (sírt) A torkomat egy cső szúrja Nincsen köldök a hasamon


Anya!


Nem nyalhattam mellbimbót nem volt ránc hol elbújhassak Senki sem adott nekem nevet sietve nemzett és ondó nélkül


Az Anyának ki sosem szült meg ma éjjel megesküszöm, betegséget küldök reá, azután a folyóba süllyesztem


Anya!


Tüdejében egy angolna lakik a homlokomon egy anyajegy kés csókjával eltüntetem még akkor is, ha meg kell halnom


Anya!


Tüdejében egy angolna lakik a homlokomon egy anyajegy kés csókjával eltüntetem még akkor is, ha el kell véreznem


Anya! Ó adj erőt!



2013. júl. 28. 11:19
 1/3 sándorjános ***** válasza:

Rammstein - mother?:D

Az idős rideg ember, akinek nem volt soha anyja, számonkéi azt, hogy miért hagyta magára. Már elhagyatottsága kényszeres, már nem kéri a szeretet, de bosszúért kiált a tudat, hogy magára maradt.

Az emlékét tóba fojtja és minden jelt el akar törölni, ami belőle magmaradt, mint az anyajegyet. Nem tudom, hogy elvérzik-e az aki kivágja az anyajegyét, de kerdkívül fertőzésveszélyes lesz a seb. A pusztulás nem tűnik olyan hatalmas tétnek egy emlék megszüntetéséért cserébe, hiszen nincs aki elsiratná.

2013. júl. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Kései Sirató ***** válasza:
Egy meg nem született kisbaba gondolatai, aki abortusz áldozata lett.
2013. aug. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 sándorjános ***** válasza:
JÓ MEGLÁTÁS!
2013. aug. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!