Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Tudtok JÓ horrorfilmet ajánlani?

Tudtok JÓ horrorfilmet ajánlani?

Figyelt kérdés

a lényeg hogy jó legyen és hatásos, ne olyan mint mondjuk a fűrész széria vagy a szerb film

15f



2013. aug. 7. 22:42
 1/9 anonim válasza:
Gyilkos kilátások
2013. aug. 7. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

köszi

állítólag stepheng king is jó, nem tudtok tőle ajánlani valamit?

2013. aug. 7. 23:02
 3/9 M@x válasza:
Gonosz halott, Mama
2013. aug. 7. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Stephen Kingtől könyvbe szeretem a Tortúrát, filmbe nem láttam, elvileg jó. Plusz a Halálsoron nagyon jó még, de ezt se láttam, csak ismerőseim mondták (:
2013. aug. 7. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 sándorjános ***** válasza:
Másvilág, Prometheus, Alien 1 a legrégebbi!! (régi, de ha igazán szeretnél borzongni, akkor ezt a verziót ajánlom), Psycho, Ragyogás, Kör (Japán verzió :D, csak, hogy érezd át a borzongást, amit a sprituális japán mende-mondák ezredeken át felgyülytöttek és az egész film érzését áthatja.)
2013. aug. 8. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszi
2013. aug. 8. 11:00
 7/9 anonim ***** válasza:
Stepheng Kinget rengetegen megfilmesítették.A Tortúra,bár inkább thriller,de jó film.A női főszereplő még az Oszkárt is megkapta.Érdemes megnézni.A halálsoron is nagyon jó,de ez sem horror,inkább hm...filmdráma.Kötelező megnézni!Horror:Ragyogás,Cujo,Christine,A kukorica gyermekei.Könyvben nagyon jók voltak,filmen csak a Ragyogás,a többi gagyi.Amúgy mi neked a jó,és hatásos 15 évesen? :D
2013. aug. 8. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Stephen kingtől a köd nagyon jó
2013. aug. 8. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

köszi

azt értettem rajta h ne ilyen gagyi összetákolt legyen mint pl a fűrész meg ha lehet nekrofília se legyen benne mert azt nem szeretem

2013. aug. 8. 23:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!