Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Hol próbálhatom meg eladni a...

Hol próbálhatom meg eladni a reklámötleteimet? Például egy dohányzás ellenes reklámfilm ötletét, társadalmi-célú dolgokat, karikatúrákat, vagy cégek termékeihez passzoló ötleteket?

Figyelt kérdés

#reklám #reklámfilm #kreatív #reklámstúdió #dohányzásellenes #társadalmi-célú
2013. szept. 14. 12:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Én marketing cégeket keresnék meg, vagy produkciós irodákat.
2013. szept. 14. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Én is, de szeretnék konkrétabb segítséget is ezzel kapcsolatban, pl: küldjem el "csak úgy" az ötleteimet, stb?

A dohányzás ellenes reklámhoz meg valami ilysmi profilú, nonprofit szervezet illik inkább szerintem.

2013. szept. 14. 13:44
 3/5 anonim ***** válasza:
Dehogy küldd el, kérj időpontot valamelyik vezetőtől, és személyesen add elő, mire gondoltál.
2013. szept. 14. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ez OK, de hová mehetek pl: egy dohányzás-ellenes reklámötlettel? :D
2013. szept. 15. 12:17
 5/5 anonim ***** válasza:
Most nem értem, mit szeretnél, szerintem bárhová, amit fentebb írtam. Azt akarod, hogy a kutatási munka oroszlánrészét én végezzem el neked? Google a barátod, tudod. Biztos sok helyről visszadobnak, de sok helyen adhatnak tippet is, hová menj az ötleteiddel. Kezdd el A-nál, és kitartással eljutsz B-be. Beírod keresőbe, hogy produkciós iroda, kidob egy címet, telefonszámot, bejelentkezel, elmondod röviden telefonon, mit akarsz, már ott kiderül, jó helyen jársz-e. Aztán ugyanezt a következő akárhány találattal, míg célba nem érsz. Ez ennyire egyszerű, senki nem fog neked találkát leszervezni szerintem.
2013. szept. 15. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!