Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Mondjatok hülyeségeket?

Mondjatok hülyeségeket?

Figyelt kérdés
Lécci mondjatok mindenféle hülyeséget amit lerajzolhatnék :D imádok rajzolni és láttam pár nagyon vicces,abszrakdt ötletet mit rajzoljak című kérdéseknél szóval gondoltam írok egy ilyen kérdést, ahol kiélhetitek a fantáziátokat és addhattok ötleteket :) :D

2013. szept. 28. 18:03
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Rajzold le azt a fűzfán fütyülő rézangyalát
2013. szept. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Te vagy a legszebb!
2013. szept. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 sándorjános ***** válasza:
100%

Vegyvédelmi ruhát hordó menyétet, akinek egyik keze egy négyzetrácsos felületbe vész, a lába közt lóg két vízcsepp, mintha a heréi lennének. Tőle nem messze, a négzetrácsos vonalon legyen egy propagandaplakát, amin egy teve látható feje közepén lefelé fordított pentagram, és egy elzárt csap nőjjön ki a földből, amire futónövény kúszott fel, mintha meg akarná folytani azt. A kép talajának gyanánt aszfaltos szürke felület, vagy felrepedezett föld szolgáljon.


Szerintem, ez nagyon kifejező, pláne most, hogy ökológiából írok házidogát, és szomjas vagyok.

2013. szept. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Első:köszi megpróbálom xd

második:.....ok

Utolsó:köszönöm pont ilyeneket vártam amit írtál,nagyon király ötlet xd eszembe jutott hogy menyét helyett borzal is jól nézne ki :D

2013. szept. 28. 20:33
 5/8 anonim ***** válasza:
A lila lóharapást rajzold le, ahogy kergeti Tompikát, miközben tizenhárom halványkék.
2013. szept. 29. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Húh a menyétes tévéset megrajzoltam :D pici átalakíátással de kész!!! Más vicces,egyéni ötlet???:D
2013. szept. 29. 12:43
 7/8 anonim ***** válasza:
Egy számítőgépező panda!
2013. szept. 29. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Megrajzoltad?

És be is linkelnéd?

2013. okt. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!