Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Mit szóltok az Alföldis...

Mit szóltok az Alföldis istván a király szereposztásához? Bővebben kifejtve.

Figyelt kérdés

2013. okt. 3. 20:41
 1/6 anonim ***** válasza:
91%

A kérdésed javítva: Mit szóltok az alföldis István a király szereposztásához? Még egy kicsit javítva: Mit szóltok az Alföldi Róbert rendezte István a király című előadás szereposztásához? Kifejtenétek bővebben?


Ha egy egyszerű kérdést nem tudsz megfogalmazni, akkor aligha a színházélményeidet gazdagítod nap mint nap.


Mit kellene bővebben kifejteni a szereposztáson? Nagyon jó rendező, nagyon jó színészek. Feke Pálban kissé bizonytalan vagyok. Nem vagyok az egyetem tanára, szakmai indoklást ne várj.

2013. okt. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
92%

Egy nagy valószínűséggel provokatív céllal kiírt kérdésre milyen választ vársz?


Bővebben kifejtenéd ezt? Láttad az előadást? Mikor voltál utoljára színházban, mit láttál, mennyire volt jó a szereposztás?


Ügye úgy vélted, hogy majd bé és zsé kezdető jelzőkkel tűzdelt fröcsögések fognak jönni?

2013. okt. 4. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
5%

Udvaros Dorottyát láttam már ezer megy egy szerepben, amit nagyon jól játszott. De ebben a darabban nem tetszett. -Olyan volt nekem, mintha egy instrukciót kapott volna Alfölditől, mégpedig azt, hogy nézzél szigorúan. És ebben ki is merült a szerepe.

A többi szereplő nem volt annyira mellélőtt dolog, bár tény, hogy Feke Pálnak jobban kellene figyelni a súlyára, azért mégiscsak egy fiatal színész,nem pedig egy részmunkaidős Gombóc Artúr.

2013. okt. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló köszönom a választ és a normális hangnemet
2013. okt. 4. 19:16
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem zseniális volt. Nem a kérdés, az előadás.
2013. nov. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ja:)
2013. nov. 23. 11:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!