Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Valaki mondana egy színészt/re...

Valaki mondana egy színészt/rendezőt?

Figyelt kérdés
Mert egy gyerek egy filmben akar szerepelni...Csak az a baj, hogy nem végzett el színi iskolát...

2013. okt. 4. 20:40
 1/9 anonim ***** válasza:

Mondok egy szinészt: Csányi Sándor.


És most?

2013. okt. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem értem az összefüggést. Ha valaki statisztálni szeretne, ahhoz nem kell végzettség, csupán részt kell vennie egy castingon. :D
2013. okt. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Lásd, milyen jószívű vagyok, 3 rendezőt is mondok: Luc Besson, Alejandro Amenabar, Michael Haneke. A 4-ért már díjat számítok fel.
2013. okt. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Tökre nem értem a kérdésedet, most akkor mit is vársz tőlünk pontosan?


Pl. Mel Gibson színész is és rendező is - ha ez volt a kérdés...

2013. okt. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szabó Győző sem végzett színi iskolát.
2013. okt. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Tommy Lee Thomas. Színész, rendező és szerényen csak Isten Embere... Ezt ő állítja magáról :)
2013. okt. 5. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ok, bocsi ha nem értitek a kérdést, de a válaszokat köszönöm!!!
2013. okt. 5. 12:10
 8/9 sándorjános ***** válasza:

Rendezők: Lars Von Trier, Pálfi György, Tarr Béla, Quentin Tarantino (Szerepel saját filmeiben), Steven Spielberg, Peter Jackson, David Fincher, Martin Scorsese, Emir Kusturica, Xantusz János, Makk Károly, Bacsó Péter, Fábri Zoltán, Andrej Arszenyjevics Tarkovszkij,


Színészek terén suta a tudásom, azért remélem segítettem.

2013. okt. 6. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Kösz mindenkinek!!! A rendező/színész a leckémhez kellett, a másik dolog meg a haveromnak...
2013. okt. 6. 14:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!