Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Hogyan csináljak képregényt?

Hogyan csináljak képregényt?

Figyelt kérdés

SZiasztok!

Nem tudom hogy jó témában van de a rajz a művészet nem?


Na de:

Képregényt szeretnék készíteni.Viszont rajzolni nem tudok.Se papíron se pc-n.Szóval így bukott ügy.


Valaki segítene benne?


Küldjetek egy rajzot hsz-be vagy üzibe.



2013. okt. 25. 18:27
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Én tudok :)4 évnyi szolfés 4 évnyi ének óra és 4 évnyi dob...+ még a mostnai év szóval 5 évnyi...de én ezt szeretném...ha nem tudtok benne segíteni akkor minek írtok?
2013. okt. 25. 20:52
 12/16 anonim ***** válasza:
80%

Miért? Ha valaki nem ért a rajzoláshoz, hát akkor istenem, miért akar képregényt csinálni??? Akkor írj könyvet 0.0 De tehetség nélkül nem lehet. Én nem tudok spanyolul, de akarok egy felső fokút belőle. Megcsinálod??


Vannak arra emberek, hogy rajzoljanak neked egy történethez valamit! Ne tőlünk kérj segítséget, mert senki nem fog "csak úgy" rajzolni neked!

2013. okt. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Akkor hol?
2013. okt. 25. 20:57
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

engem érdekelne egy rajzod


de am ha sokat gyakorolsz menni fog, és legalább nem kell tízezreket fizetned egy képregényrajzolónak, valamint a saját stílusodat is kimutathatod

2013. okt. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Keress ismerőseid között olyat aki tud rajzolni és szívesen is segít!
2013. okt. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Én is csináltam már 10-12 évesen képregényt... Ahoz képest hogy olyan fiatal voltam, soknak az osztályunkban nagyon tettszett :)
2014. máj. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!