Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Tudnatok nekem mondani alapvet...

Tudnatok nekem mondani alapveto kerdeseket? Akarmire vonatkozhat (foldrajz, kultura, tortenelem), a lenyeg, hogy a valaszt meg a hulye is tudja.

Figyelt kérdés
Szoval nalunk iden is megrendezik a " picuravatot ". Jonnek az otodikesek es ugymond felavatjuk oket,mivel ok a suli legkissebbjei. Mi vagyunk a nyolcadikosok ezert mi rendezzuk. Szeretnenk egy kvizt,amit el is vallaltam hogy megcsinalok..eljutottam 4 kerdesig a 10bol es semmi otletem. Mentsetek meg!!! Mondjatok olyan alapveto kerdeseket amire egy otodikesnek ugymond " illene " tudni a valaszt!
2013. nov. 3. 14:24
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Melyik földrészen van Olaszország?

Mi Anglia fővárosa?

Ki írta a Kincskereső kisködmönt?

Milyen nemzetiségű volt Hitler?

Miért süllyedt el a Titanic?

Hogy hívták Sherlock Holmes legjobb barátját?

2013. nov. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!