Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Kinek lenne kedve megalapítani...

Kinek lenne kedve megalapítani egy Holt Költők Társasága szerű csoportot?

Figyelt kérdés

Arra gondoltam, igazán csinálhatnánk egy ilyent. Most persze ki fogtok nevetni, hogy óvodás szintű ötlettel jövök, de szerintem nagyon is érdemes lenne létrehozni egy olyan közösséget, ahol irodalomkedvelő emberek osztanának meg egymással akár saját, akár klasszikus műveket.

Netes dologra gondoltam persze, mert azt nem kérhetem senkitől, hogy áldozza arra a szabadidejét, hogy eljöjjön egy adott helyre és ott végezze ezt a tevékenységet.

Szóval: létrehoznánk egy olyan csoportot, ahol verseket osztanánk meg egymással. Ez szerintem naponta, vagy akár hetente 10-15 percet venne el fogyó életünkből.

Ki jelentkezne?


2013. nov. 4. 19:06
1 2
 1/11 sándorjános ***** válasza:
Legyen belőle bármi is, bármilyen gyerekes én igent bólintok. ÚGYIS MEGDÖGLÜNK MIND :)
2013. nov. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Benne vagyok! :)

Mik az elképzeléeid?

2013. nov. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Én is benne vagyok, akár csinálhatok csoportot Fb-n.

Én 16/F vagyok, és már régóta keresek egy ilyesmi társaságot (akár neten akár élőben :D )

2013. nov. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

na.

Küldjél linket!

Előre is, köszi szépen.:D

2013. nov. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Igen, a facebookos dolgot én is jó ötletnek tartom :)

Csinálok is egy csoportot, aki ide írt, annak küldöm is hamarosan a linket!

2013. nov. 5. 14:36
 6/11 anonim ***** válasza:
Lesz valami ebből, én szívesen megcsinálom, de akkor zártnak kéne lennie, hogy ne csak olyanok jöjjenek akik szeretik a verseket és sablonos nyálas dolgokat akarnak, hanem valami intelligencia szint legyen. Valami bemutatkozás, hogy szeretem az irodalmat, mi fog meg, melyik a kedvenc részem, íróm. Ha szoktál írni akkor esetleg egy kis idézet. Stb.
2013. nov. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Ó Igen! Ez jó ötlet ! Jelen :)
2013. nov. 7. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
3#-as és 6#-os vagyok megcsináltam a csoportot küldök nektek linket. Üzenetbe. Egy kis bemutatkozásnak örülnék, de nem muszáj.
2013. nov. 10. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 plantsaremyfriends válasza:
Ha meg nem kestem el, en szivesen csatlakoznek,felteve ha meg mukodik a csoport, es nincs valamilyen nemun ellenvetesetek! 14/l
2015. márc. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 plantsaremyfriends válasza:

*nemu

Elnezest elirtam.

2015. márc. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!