Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Ért valaki a spray-art festész...

Ért valaki a spray-art festészethez? Csak a fényes fotópapír jó? A fotókarton nem jó? Mire lehet még festeni? Beltéri falról lepörög a festék?

Figyelt kérdés
Akril,tempera helyett próbálnám ki a spray festészetet.Gyorsabb a festés,látványosabb az árnyékolás,színátmenet,stb...

#bolygó #graffiti #spray-art #spray festészet #spraycasso
2013. nov. 30. 21:00
 1/1 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Az angol wikin van egy jó ks cikk a spray paint artról. Először, javaslom, azt olvasd el. Amennyire én kiveszem belőle, papír az eredeti anyag, amire javasolja. De nem valami spéci papír. Avval, hogy csak nem porózus anyagra lehet festeni vele, hááát, evvel nem értek egyet. Nekem bejöttek eddig a művészbolti, majd később a házilagos alapozók.


Szerintem a gugli képkeresőjébe írd be a technika nevét, ha valamelyik találat megtetszik, megpróbáljuk kisütni, hogy készülhetett. A spray art is használ stencilt, maszkot stb.


Üdv R.

2013. dec. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!