Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Melyik papírüzletben v....

Melyik papírüzletben v. hasonlóban kapható a 2014-es Kiszel Tünde naptár, Budapesten?

Figyelt kérdés
Megrendelve nagyon drága, és dedikálásra sincs szükség. Csak egy gyors vásárlás.
2013. dec. 10. 14:56
 1/7 anonim ***** válasza:
68%
Én ma láttam a közértben a WC papírok között.
2013. dec. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
59%
Akkor sem venném meg, ha Ő fizetne érte.
2013. dec. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Valaki megkért, hogy szerezzek neki, tök mindegy, kinek tetszik et a nő, vagy amit csinál (nekem se, de ez most nem érdekes). Nincs időm, energiám meg még annyi se, tűvé tenni Bp. összes ilyen jellegű üzletét ezért (másért se!). Azért kérdezem itt, hátha látott valaki valahol és akkor célirányosan oda tudnék menni érte. Na, csók mindenkinek.
2013. dec. 10. 15:39
 4/7 anonim ***** válasza:
:DDDD
2013. dec. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem kereskedelmi forgalomban nem kapható, én még hál' istennek sose láttam sehol. Nyilván magánkiadás, és így csak megrendelni tudod. Mivel kis példányszámban készül, drága. De megéri!!! :)
2013. dec. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
egyszer láttam lomtalanításon :/
2013. dec. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
2015. jún. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!