Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Szerintetek megbízható ez a...

Szerintetek megbízható ez a fotóstúdió?

Figyelt kérdés
Szeretnék portré képek csináltatni sminkkel, hajjal, ruhával. 19000 Ft az a csomag, amiben 6 retusált kép van, amiben pedig 2 retusált kép, az csak 4000 Ft? Ez csak nekem gyanúsan alacsony ár? Vagy lehet, hogy elírták és 14000 Ft? Szerintetek? www.artbalance.hu
2013. dec. 13. 18:48
 1/1 anonim válasza:
A képeik rendben vannak és ha jól tudom, tényleg megállhatsz 2 kép után, valamikor én is beszéltem velük. Mondjuk a helyszínen ez piszok nehéz, ha szépek a képek, folytatni fogod, így biztosan 10 fölött hagysz majd ott :-). Tök hivatalos cégnek néznek ki, mit veszíthetsz? Elmész egy barátnőddel és 2 kép után eljössz, ha mégsem annyira jók. Ha meg tetszik, vigyél egy 10-est, még úgy sem drága.
2013. dec. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!