Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Honnan tudnék ihletet szerezni...

Honnan tudnék ihletet szerezni a rajzoláshoz?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretek és valamennyire tudok is rajzolni de van amikor nincs semmi ötletem se, hogy mit rajzoljak.Lehetne ezen változtatni?, mert megőrít mikor csak össze vissza pirkálok unalmamban.

2013. dec. 22. 21:21
 1/5 anonim ***** válasza:

Én mindig zenét hallgatok rajzolás/írás/festés közben. :)

És sok animét nézek,rajzfilmet,nagyon jó ötleteket lehet elsajátítani,és a mangákból is,de ilyen téren én az '50-es évekbeli horror-krimi-sci-fi képregényeket szeretem a legjobban. Mindig megihletnek. :3

2013. dec. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi, megpróbálom hátha beválik :)
2013. dec. 22. 21:52
 3/5 anonim ***** válasza:

Olvass!

Egyrészt az olvasás szórakoztat, addig sem unatkozol, másrészt rengeteg cselekmény, tájleírás, figyelemre méltó jelenet szerepel bennük, legalább is a jó írók műveiben.

Nem is muszáj pont azokat lerajzolni, de adhat a gondolataidnak ötletet.

Egyébként nem csak az én ötletem ez, Amerigo Tot híres zebrás képe is valahogy így formálódott ki, olvasott a zebrák csíkozásáról és megfogta a gondolat, vagyis csupán sávokból hozta létre a zebrákat.

Biztosan ismered. Mondjuk fantázia is kellhet hozzá, de mégsem annyi, mintha mindent Te találnál ki.

2013. dec. 23. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 *Csak1kerdes* válasza:

Én is az olvasást akartam javasolni!

Mindenképpen jó, mert olyan ötletek és tájak fészkelnek a fejembe, hogy muszáj lerajzolnom... Nekem eddig bejött és született is egy szép pasztellkrétás kép is belőle.

Szerintem mindenképpen próbáld ki! :)

2014. jan. 1. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszi :) Megprobalom, szerencsere nagyon sokat olvasok ugyhogy nem fog problemat okozni.
2014. jan. 27. 11:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!