Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Írói tanácsadó/partner?

Írói tanácsadó/partner?

Figyelt kérdés

Sziasztok!(:

Nagyon szeretek írni, és most úgy döntöttem keresek egy partnert, aki szintén tudja használni a tollat. Esetleg írni ketten, külön-külön, véleményt mondani a másikéról. Én nagyon fiatal vagyok, de emiatt nem szeretném ha elítélnének. Ha valakit érdekel a dolog, nyugodtan írjon nekem! Ui.: Én tényleg tehetséges embereket keresek, olyanokat akiknek van fantáziájuk, tehetségük az íráshoz! Előre is köszönöm szépen mindenkinek!



2013. dec. 23. 19:41
 1/9 piriiiiii ***** válasza:

Ilyen kérdést már én is írtam ki, de leoltott mindenki, hogy csak ki akarom használni a partneremet...

Nos, nem tudom, hogy van e tehetségem az íráshoz, de tény, hogy már jó ideje írok, és sokat olvasok, és szeretem csinálni ezt, és én is kíváncis vagyok, hogy milyen lehet társulni...

2013. dec. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Én is szeretek írni, úgyhogy én szívesen lennék a "partnered" :) (megpróbállak nem kihasználni :D)
2013. dec. 24. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

velem is megoszthatod a történeteidet, adhatok tanácsot is. és ha érdekel, én is megosztom veled a saját történetemet. segíthetünk egymásnak ;)

írj nekem privit mindenképp!

és hány éves vagy? mert a "nagyon fiatal" nem foglal mindent magába :)

2013. dec. 24. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Elég sokan vagyunk "nagyon fiatalok", ahogy látom. :) Komolyan, egyszer alapítanunk kellene egy közösségi valamit. :D
2013. dec. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hello!:) Köszi, hogy ennyien írtatok, már kezdtem félni hogy senki se fog:(Ha valaki még szeretne nyugodtan írjon!:) Az egyik kommentelő már előhozakodott egy oldal indításával is!:D
2013. dec. 24. 14:38
 6/9 anonim ***** válasza:

kedves partnerkereső..itt egy link, ahol efféle tanácsadás működik;


[link]

2013. dec. 25. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Egy teamben én is benne lennék, az írásoktól függően, csináljunk valami levelezőgroupot v vmi, és mindenki küldjön körbe egy novellát.
2014. jan. 6. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Ebből lett azóta valami? Engem is érdekelne pl egy levlista, vagy valami hasonló...

2014. jan. 23. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Én most felvételizek, szóval nincs időm most az írásra sajnos. :( De tavasszal írni fogok ide, szóval állítsátok be,hogy kapjatok róla értesítést.
2014. febr. 4. 19:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!