Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Milyen lett a rajzom?

Milyen lett a rajzom?

Figyelt kérdés

[link]


Régebben szerettem rajzolni, de egy-két éve abbahagytam. Most újra kedvet kaptam hozzá, és láttam, hogy mások is megmutatják a rajzaikat. Ez még egy régebbi rajz, de most dolgozom a legújabbon. 13/L



2014. jan. 4. 11:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

nos ez nem szép, aszimmetrikus...

ezért kell először a körvonalakat megrajzolni, illetve bejelölni a szem, orr helyzetét az arcvonalát, pozicionálni mielőtt hozzáfogsz a részletekhez...

lesz ez még jobb is

2014. jan. 4. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
47%

Szerintem a korodhoz képest jó rajz! :)

Gyakorolj sokat és egyre jobb leszel :)

2014. jan. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
47%
korodhoz képest tényleg nagyon jó! csatlakozom az elöttem szolohoz, bejelölni vonalkázni a helyzeteket,segit benne vonalzó is, illetve ha megvan a körvonal mindennek, forditsd meg a lapot és tartsd fény felé. Rögtön látni fogod ha elcsusztál.
2014. jan. 5. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
Túl erősek a körvonalak és ne maszatolj annyira! Lehet maszatolni de ésszerűen. Én azért nem mondom hogy korodhoz képest milyen kiváló mert nem az. Én láttam már szebbet egy 12 évestől . De kitartó gyakorlással minden lehetséges! Amúgy nem ajánlom ezt az oldalt arra hogy rajzokat tegyél fel (ha komolyabban érdekel akkor ne tégy fel semmilyen rajzot ide de ha csak néha-néha rajzolsz akkor nyugodtan) Ha tényleg komolyabban érdekel a rajzolás akkor regisztrálj a kockart.hu-ra például vagy a deviantartra (az már profibbnak van de vannak kezdők is).
2014. jan. 5. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én is csatlakozom az előttem szólóhoz abban, hogy [link] és a [link] oldalakra regisztrálj és tedd fel rajzaidat.


A korodhoz képest nem rossz! Persze a kor nem mindegy, hiszen van aki 1,5 évesen már rajzolgat és azt folytatja, és van akire 10 évesen jön rá a késztetés. Az sem mindegy, hogy valaki teregeti vagy csak autodidakta módon próbálgatja szárnyait. Arról nem is beszélve, az iskolában milyen mennyiségű segítséget, támogatást kap a művészkedésre. (kisfiamék sulijában pl. kifejezetten preferálják a művészkedést. Nem hiába, hiszen egy festőművészé volt régen iskolájuk, mely egy másik festőművész nevét kapta)

2014. jan. 6. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
jav: teregeti helyett azt akartam írni terelgeti :-)
2014. jan. 6. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Jó lenne, ha nem maszatolnál. Tudsz rajzolni, a tehetséged megvan, de nagyon összecsapottnak tűnik, szánd rá azt a plusz időt...


18/L

2014. jan. 12. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!