Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » A musical-ekben milyen táncot...

A musical-ekben milyen táncot táncolnak?

Figyelt kérdés
Illetve talán pontosabb vagyok, ha azt kérdezem, a musical-színészek milyen táncot tanulnak általában. Szeretnék majd zenés színész lenni, de mozgáskultúra terén még nem mozgok otthonosan, soha nem táncoltam. Ha ezzel szeretnék foglalkozni, milyen táncórákra érdemes eljárnom? Balett kortárs, modern? Remélem tudtok segíteni :)

2014. jan. 11. 08:39
 1/1 Tyria válasza:
Hát én tagja vagyok egy amatőr musical csoportnak és nincs konkrét táncstílus, mindig attól függ, hogy mit követel meg a dal. Mi például tanultunk néhány latin tánc alapú koreográfiát, rockyt, keringőt, kortárstáncot, sőt még hipp hopot is, szóval mondom, ez változó. Amúgy sík sikert!
2014. jan. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!