Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Ki mit gondol erről a képemről?

Ki mit gondol erről a képemről?

Figyelt kérdés

[link]


A kép címe: A szem

Eredeti mérete: 1280x 1024

Műfaja: digitális abstrakt



2014. jan. 13. 19:38
 1/5 A kérdező kommentje:
Műfaja: digitális absztrakt (elnézést, túl korán küldtem el)
2014. jan. 13. 19:42
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hat dolgozzal meg rajta. Nincs meg a dinamikaja es rosszak a szinek is. Ez egy krixkrax...
2014. jan. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát. Így nekem egy neonszínű kosarat jutatt az eszembe. A mondanivaló viszont a címmel se jön át.
2014. jan. 17. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
47%
ha lefényképeznél vagy festenél egy WCt kinyitva felülröl fuuuh ....nah még az is szebb lenne ez tulzás ez egy hányadék már bocsi ... öszintén én nemtudnék ilyet csinálni (de majd megtanulok) nekem nagyon nem tetszik se a szine se az hogy tul sok a vonal semmi nemtudom ez mit akar kifejezni ezekhez se értek de ez szerintem kb. olyan mint a nagyon elcs*eszett kínai táskákon pólókon a gagyi minta.
2014. jan. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Egy szóval: szörnyű


Ha még kézzel csináltad vóna! De nüm, digitálisan ilyen én fél óra alatt csinálok, készíts ilyet igazi vászonra és majd mindenki elfog ismerni

2014. jan. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!