Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Tapasztalatok/vélemények a...

Tapasztalatok/vélemények a Novum Publishing Kiadóval kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Fontolgatom, hogy náluk adjam ki az első könyvemet, de az e-mailemben feltett konkrét kérdésekre nem igazán adtak választ. Azt írták, ami az oldalukon is megjelenik, csak kicsit másképp megfogalmazva. Valaki tud esetleg konkrétumot(mennyit kell fizetni a kiadáshoz? hány százalékot kap a szerző?)? Köszi előre is!
2014. jan. 15. 17:21
 1/10 anonim ***** válasza:
73%
Rokonom náluk adatta ki a könyvét, én is náluk tervezem ha elkészül. Ha érdekel írj privátot és megadom rokonom e-mail címét, Ő tud segíteni.
2014. jan. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :-)
2014. jan. 15. 20:17
 3/10 anonim ***** válasza:
70%
Senkinek nem ajánlom.
2014. júl. 31. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
68%
Aki ennél a kiadónál megjelentet egy könyvet, azt komoly irodalmi körökben nem fogják komolyan venni.
2014. aug. 21. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
71%
Szia! Én sem ajánlom ezt a kiadót, mert egyrészt sokat kell fizetni, másrészt alig van részesedésed, nekem a szerződésben azt írták, hogy 25 % attól függően milyen csomagot választok, és hozzátenném, hogy minimum 24 hónapig 30.000 ft-ot kéne fizetnem, és a könyvem megjelenési ideje olyan 1 év lenne, vagy választhatóm azt, hogy egyszerre befizetek 700.000 ft-ot. Nem tudom mennyire aktuális ez még, de szerintem nem éri meg, és nagyon magas áron is adnák, amit nem vennének meg az emberek.
2015. ápr. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
70%
A kiadó most United P. C. néven fut. Vajon miért váltanak sokadjára nevet?
2015. ápr. 4. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Szabós Angela válasza:
56%
Iszonyu drágák. Úgy tűnik, számukra ez a bevétel,ezzel megelégedettek.Tehát, a terjesztés már nem tűnik számukra lényegesnek. Én azért fogóztam velük, mert más kiadó - többel felvettem a kapcsolatot - nem vállalta belátható időn belül a kiadást. Ők csillagászati összegért - közel másfél millióért - igen. De a terjesztés nem igazán megy. Reklamálok időnként, de nem jobb a helyzet. De ha most ismét nevet változtattak, akkor talán a szerződésünk is érvénytelen és választhatok más utat.
2017. dec. 2. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 gizus63 válasza:
75%
Senkinek nem ajánlom, átverés az egész. Lenyúlják a pénzt, és utána nem jelentkeznek. Most szabadítom rájuk az Apeh-ot. Al Capone is az adón bukott meg!!!
2021. szept. 1. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, milyen könyvet akartál kiadni? Mit reagáltak? Mennyit nyúltak le tőled? Mi lett az apeh ügy vége?
2022. ápr. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
75%
Az APEH-ot? Több mint 10 éve nincs olyan... NAV, na az van.
2022. dec. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!