Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Digitális rajztáblán, hogy...

Digitális rajztáblán, hogy lehet egyenes vonalakat húzni?

Figyelt kérdés
Még a héten vettem egy wacom intous manga-t, de sehogy se sikerül egyenes vonalakat húznom :/ (Paint tool sai a program)

2014. jan. 17. 14:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha szó szerint egyenes vonalra gondolsz, akkor shift+kattintás, de gondolom nem így értetted. A szép vonalak titka a gyors, határozott mozdulat. ha lassan, precízen akarod meghúzni a vonalat, akkor mindig göcsörtös lesz. Ha hosszabb vonalat húzol, akkor is inkább több kisebb határozott mozdulattal próbáld felépíteni. Ha nem jön össze, vond vissza és próbáld újra. Nem egyszerű, de bele lehet jönni.
2014. jan. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
75%
odateszed a vonalzót :D
2014. jan. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
-_- nagyon jól tudod szerintem, hogy, hogy értettem, ha nem tudsz normálisan válaszolni, akkor inkább ne tedd
2014. jan. 20. 08:24
 4/6 anonim válasza:
91%
miért szerinted én nem úgy csinálom? :) ráteszem a vonalzót a táblára és az mellett húzom a tollat
2014. jan. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
fáj az idiótaság?
2014. jan. 22. 20:21
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
hány éves vagy, komolyan? bele se gondolsz, hogy tényleg lehetne úgy is egyenes vonalat húzni? én is úgy szoktam, mégsem vagyok idióta. Vagy ha nem vonalzóval, akkor ahogy az első írta.
2014. febr. 27. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!