Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Melyik képzőművészeti "ágazatb...

Melyik képzőművészeti "ágazatból" lehet a legjobban megélni szerintetek? Ilyenek pl. rajz, szobrászat, festészet, vagy netán ének? Másik kérdésem még az volna mellé, hogy melyik külföldi országban keresnek hozzám hasonló "művészeket"?

Figyelt kérdés

Mivel a kérdésem arra enged következtetni, hogy én egy művész féleségű emberke vagyok és kíváncsi lennék a ti nézeteitekre, hogy mégis melyik művészeti ágnak lenne-e a jövőben jövedelmező képe, és persze melyik külföldi országban volna a legpraktikusabb elhelyezkedni.

Mivel itt Magyarországon semmi jövőképem nincs, ezért kérdezlek titeket, tudtok-e nekem ebben segíteni.

Válaszaitokat előre is köszönöm! :))



2014. jan. 27. 22:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem a legkeresőképesebb az írás és a festészet. Persze mind a kettőhöz kell tehetség. Mind a kettőhöz az USA az ajánlott. Ott még az altrenatív, modern műnek sem mondható festményeket is aranyáron adják el. Ha valaki pedig tehetséges íróként, rengeteget tud kaszálni egy könyvsorozattal, mint például Suzanne Collins. De ehhez kell valami jó ötlet, amiről eddig nem nagyon készült könyv. Az ilyen témák pedig nem gyakoriak.
2014. jan. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kedves Kerdezo!


Mindegy, mit csinalsz, a csucson mindig van hely.


Udv R.

2014. jan. 28. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2015. jún. 25. 19:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!