Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Mit szólnál hozzá, ha egyik...

Mit szólnál hozzá, ha egyik nap a neten találkoznál egy festménnyel, ami egy netre feltöltött képedről készült?

Figyelt kérdés
2014. febr. 4. 13:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Azt gondolnám csodás vagyok.
2014. febr. 4. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem feltétlen téged ábrázol,csak a fotót készítetted te.
2014. febr. 4. 13:27
 3/6 anonim ***** válasza:
azt szólnám: jééé
2014. febr. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Elsőre azt mondanám: "Pofám leszakad, mekkora király vagyok!" :D


Amúgy attól függ, hova töltöttem fel a saját képemet. Ha csak fel lett dobva, mint közönséges fotó, akkor nem zavarna, használja nyugodtan. Ha valami művészeti oldalra lett feltéve, mint alkotás, akkor talán kicsit bosszantana. De nem nagyon.

2014. febr. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ha pénzért kínálná egy piactéren,az mennyit változtatna a dolgon?
2014. febr. 4. 20:07
 6/6 anonim ***** válasza:

nem tudom mit ábrázol a fotód ... ami úgy készülhetett, hogy egy műszaki eszközön megnyomtál egy gombot (2 másodperc), aztán egy másik műszaki eszközzel nyilvánosságra hoztad (2 másodperc)


ehhez képest valaki a neten fellelhető nyilvános fotód alapján készített egy festményt amivel dolgozott is (legyen fél órától akármennyi), és azt szeretné megfizettetni egy vevővel ... szóval mit szólnék?: egészségére

2014. febr. 5. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!