Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Hogyan képezhetném magam...

Hogyan képezhetném magam itthon színésznőnek?

Figyelt kérdés
Szeretnék színésznő lenni, előtte felvételt nyerni a Színművészetire. Ismerem a felvételi követelményeket, tanulok táncolni, tudok énekelni viszont időm, energiám és főként a családi kassza nem engedi hogy színjátszó körbe is járjak. Hogyan tudnám itthon fejleszteni a képességeimet? Szoktam szavalni, monológokat mondani, drámákat olvasok, de ennél többre lenne szükségem.

2014. febr. 5. 12:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Szinte minden városban vannak amatőr színjátszó körök, musical studiók stb. Ezekben többnyire ingyen lehet "gyakorolni". Guglizz rá, hol van hozzád a legközelebb és érdkelődj náluk.
2014. febr. 5. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem tudom hány éves vagy...de nem tudsz átmenni drámatagozatos gimibe? azért onnan több esélyed van :) A színművészeti az iszonyatosan szűr... én drámatagozatos gimiben tanultam anno, negyedikre jó részünk letett a színészkedésről, de abból az évi 8-10 emberből, akik megpróbálták, 10 év alatt EGYET vettek fel. Fehér Tibit...ő a hangja Dér Jankónak az Öt legendában :), meg színházakban játszik, keress rá. A debreceni Ady gimiből többen kerülnek be, de maga a gimi is iszonyatosan kemény. Öcsém oda jár, és reggeltől estig nincs egy szabad perce, még enni se, hétvégente pedig sokszor nem jön haza, mert próba van. Szóval kell egy erős háttér...hacsak nem vagy valami született csodabogár, akkor nem elég, hogy otthon képezgeted magad. Mindenképp keress szakszerű segítséget...
2014. febr. 6. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!