Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Szeretnék valamit sportolni...

Szeretnék valamit sportolni és a tánc a leg szimpatikusabb mind közül azon belül is a versenytánc! Szerintetek érdemes most elkezdeni (14/L)?

Figyelt kérdés
Persze nem világbajnok akarok lenni de talán egy - két kisebb versenyre el szeretnék majd menni... Heti hányszor lenne érdemes én 3 max. 4 alkalomra gondoltam...és melyik tánciskolát ajánlanátok? én az oktogon tánc centrumot nézegettem! De ha nektek van valahol BUDAPESTEN pozitív tapasztalatotok szívesen meghalgatom!

2014. febr. 9. 00:08
 1/6 anonim válasza:
Bármikor érdemes elkezdeni,de nem árt ha beszervezel egy fiút is,mert a sajnos az évek óta táncoló lányoknak sincs párja.
2014. febr. 9. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Huh háát az nem lesz egyszerű! nem sok olyan fiút ismerek akik versenytáncolni szeretnének....
2014. febr. 9. 10:03
 3/6 anonim ***** válasza:
Azért mindenekelőtt keress fel egy (vagy több) tánciskolát és ott tájékozódj. Táncok és fiúk ügyében is.
2014. febr. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Természetesen alaposan körülnézünk....tudtok esetleg valamit ajánlani?
2014. febr. 9. 16:07
 5/6 babóca14 válasza:

a bajcsy-zsilinszky úton is van egy nekem egy barátom jár oda neki nagyon tetszik:) egyébként netes portálokon lehet fiúk után nézni... mármint pl. tanc.hu meg ilyenek :)

"lány keres fiút" -nál

amúgy ha még nem szereztél be tánccipőt sanshás vagy souldanceröst vegyél:)

2014. máj. 8. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem késő, kezdd el!

Ha annyi energiát fektetsz bele, amennyit írtál, és van némi érzéked hozzá, akkor elég gyorsan tudsz fejlődni. Biztosan találsz valakit, aki szívesen elkezdi, akár magad, akár tánciskolán keresztül. Készülj fel, hogy a srácoknak lassabban megy, illetve nem biztos, hogy lesz kedvük/türelmük magasabb szintre menni, tehát akivel kezded, valószínűleg "kidől" mellőled, így rögtön érdemes nézelődni, ismerkedni tapasztaltabbakkal, szabadtáncokra elmenni, keresgélni.

Az Oktogon neves, de több iskola is van:

[link]

[link]

Kezdésnek lehet bármelyik, érdemes lehet többet is kipróbálni, akár párhuzamosan is, neked melyik tanár, milyen gyakoriság, távolság és ár a legjobb.

Hajrá!

2014. máj. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!