Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Milyen fogalmat/érzést rajzolj...

Milyen fogalmat/érzést rajzoljak le?

Figyelt kérdés
Először a kettősséget próbáltam lerajzolni,de túl egyszerű lett a rajz. ( [link] valami ilyesmi lett)Megköszönném,ha linkelnétek olyan képet,amit letudok rajzolni és megüti a gimis szintet,vagy bármilyen ötletet adnátok.

2014. febr. 13. 16:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez nagyon jó, és kreatív. A gimis szintet bőven üti, annyit talán tennék még vele, hogy a vidám részt színesebbé varázsolnám.

Nekem nagyon tetszik, ennél több mondanivalót egy viszonylag egyszerűbb rajzba bele se lehetne zsúfolni. Szerintem ne keress mást.

2014. febr. 13. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Prym ***** válasza:

teljesen egyetértek az első válaszolóval, de egy apró észrevétel:

a negatív félnek hol van a másik karja? nem mintha alapjáraton zavarna hogy egy ember leereszti a karját de mi tartja a kést? (én szívem szerint belerajzolnám)

Ha direkt ilyen akkor nem szóltam :D

(ha nem megy a kézrajzolás, /nekem se sikerül mindig/ szerintem nyugodtan kérj meg valakit hogy tartsa úgy a kezét amíg lerajzolod, vagy megpróbálhatod sajátról is)

szerintem se válassz másikat :)

2014. febr. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Szerintem is a színekkel lehetne variálni. Pl.: a vidám oldal színes a szomorú oldal fekete-fehér. Talán még a hátteret lehetne a két képhez igazítani pl.: vidám-virágok,smyleik szomorú-halálfejek,összetört szívek.

Remélem segítettem. :)

2014. febr. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm,maradok akkor ennél a rajznál:)
2014. febr. 13. 22:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!