Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Hol találhatom meg Saiid...

Hol találhatom meg Saiid (Süveg Márk) - "YOLO avagy Carpe Diem hülyéknek" szövegét?

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm a segítséget!
2014. febr. 27. 18:55
 1/1 anonim válasza:
100%

"Yolo! Avagy Carpe Diem hülyéknek. Vágy amit akartok. És akkor egy giccses őszi reggelen átjött hozzám

maga a dalai láma. Yolo-s fullcapben volt. Iphone kilenceséről szólt a Carpe Diem, kólával kínált, és azt mondta:

Ne érdekeljen ha esik a hó mert nyaralni visz az álom...yolo." És akkor eszembe jutott az új nemzedék.

A Star Trek az új nemzedék. Jean-Luc Picard kapitány WTF. Üllői úti wattafák. Nemzedék, nemberöltő, de generáció.

YZ Generáció. Y... Why? Why? Why you no have tisztelet? Izé...Analfa és Omega cukiság az van, facepalm

a francba, az van, tisztelet semmi. Futószalagon gyártott szkeptikus afrikai kölyöknek sikerült srácok,

idegesítő Facebook csajok, ha érted mire gondolok. Epic.Depik. Örökké egyedül.

Mi van ha azt mondom:nem zedék, de generáció. Mondd ezt mégegyszer, mondd ezt mégegyszer ha mered.

Kihívás elfogadva, Yolo haver Yolo! Jézus...haverjézus! 33 vagyok nem lennék most 18. Itt.Most.Nem.

Az a pillanat, amikor az emberöltés szövetén egy picit metszenék. Nemzedék. Nemes egyszerűséggel, mert ti,

akik annyi infot kaptok egy héten, mint amennyit pár száz éve egy egész életen át kapott valaki, és akik tisztában

vagytok avval, hogy a tudás hatalom, és az információ a legnagyobb kincs, azt az infot is megkaphattátok volna már,

hogy a kevés info veszélyes. A felületesség veszélyes. Nézz ide, nézz ide, nézz engem, engem nézz, hogy mennyire

azt szeretném:hagyjál már békén! Vadiúj, vadidegen ráció. Hipsztérikus, de győzzön a jappik. Hessteg, most

juppy vagy jappi? Itt egy nemzedék. Szeretnéd megosztani? Előbb mennél ki tüntetni az ingyenes WiFi eltörlése

ellen, mint bármiért, ami valódi értéket képvisel, annyi mindent képviseltek, hogy az már semmi;egy kicsit innen,

egy kicsit onnan.A kevés info veszélyes. Egy gyengén lefogott rifnyi rock 'n' roll, egy királydepnyi punk, egy

szigetnyi hippi nincs bennetek, mert szegecs, tetkó, meg haj, meg nihíl az van. Egy trómányi skinhead persze van.

Új meg nem értett skinheadekről beszélek, nem hajatlan, fejetlen...Hessteg, tisztelet a kivételnek. A kevés info veszélyes.

Festő vagy? Tényleg? Heló! Viszlát. Ezeket mondom, mert ezekre figyelsz, talán.

Hozzád beszélek! A kevés info veszélyes. Azt hiszitek, hogy annyi infot kaptatok már az alternatív médiából arról,

hogy hogyan manipulált a kereskedelmi média eddig, hogy már felette álltok, és érinthetetlenek vagytok.

Manipulálhatatlanok. Így mostmár minden készpénz, ami az alternatív médiából jön. Látok magam előtt egy új nemzedéket, akik

illegális kocsmákban és lakásszínházakban a netet kikerülve készülnek. Pénzt, időt és energiát nem kímélve,szervezetten tömörülnek, hogy aztán egy giccses őszi hajnalon maszkokat húzva ellepjék a várost, és lecseréljék

BP összes ŐMV kútjának zöld neonfeliratát babakék OMG-re. Hessteg Slam, Hessteg MR2, Hessteg Kultúr. Hessteg fitnesz

,Hessteg cinizmus, Hessteg szarkazmus, Hessteg unom, Hessteg magam, hessteg... A kevés info veszélyes.

Ja hát igen...én meg általánosítok. Hát...az az én nemzedékem átka, jó? Hessteg. Egy millió slammer országa vagyunk."

2015. febr. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!