Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Milyen lett a rajzom? 14/L

Milyen lett a rajzom? 14/L

Figyelt kérdés
[link]

2014. márc. 5. 21:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Nagyon jó. Nehogy abba hagyd!
2014. márc. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Jó, de a kezei kissé furák. Vagy még nem vagy elég képzett és ennek tudható be, vagy nem megy a végtagok rajzolása, ami meglepő, de nagyon sok tehetséges rajzoló szenved ebben.
2014. márc. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
wooow! ez nagyon jó! :) tényleg te rajzoltad? teljesen egyedül? fejből?
2014. márc. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
nem fejből, hanem magam előtt néztem :)
2014. márc. 5. 21:59
 5/8 anonim válasza:

Nagyon szép és én is szeretek rajzolni, noha nem ilyen jók az enyéim :D


Gyönyörű munka, de az első pillantás zavaró. A szép popsi, rajta a kézzel egy gyönyörű látvány, túl sok feketét használtál, ezért kicsit zavaró lett

A bilincs a kezén és az hogy nem látjuk az arcát, se a haját egy nagyon jó, erotikusan ingerlő hatást akar kelteni, az ujjak egy kicsit megrémítik ezt a hatást...


Nagyon szép egyébként, fejlesztd a tehetséget, nagyon szerencsés vagy!


15/F

2014. márc. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Nagyon tetszik! Így tovább!!

Viszont szerintem próbálj inkább fejből rajzolni. Lehet az első pár rajzod nem lesz olyan jó mint ha másolod, de később menni fog.

2014. márc. 12. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem kel feltétlenül az utolsóra hallgatnod. Fejből nagyon nehéz rajzolni. Nálunk az egyetemen van Rajz és színtanulmányok óra, és mindig modell, vagy egy beállított kompozíció alapján rajzolunk. A híres festők is mind modell alapján dolgoztak, de pl Munkácsy a Krisztus trilógia képeit fotóról festette (hogy ne kelljen végig ott állni a modelleknek, de mégis egybe lássa a kompozíciót).


Tehát nyugodtan rajzolj képek alapján, vagy akár saját magad készítesz egy csendélet kompozíciót az otthoni tárgyakból és azt lerajzolod.

2014. márc. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
jo lett, ne hagyd abba, bar nekem a gerince kisse erosnek tunik :D ne hagyd abba, fogsz meg fejlodni :)
2014. márc. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!