Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Hogy lehet olyan matricás...

Hogy lehet olyan matricás graffitis taget csinalni? Hol lehet üres matricat venni? A falra lehet graffitis filctollal irni?

Figyelt kérdés

#graffiti #matrica #graffiti filc #graffiti matrica
2014. márc. 15. 08:04
 1/7 anonim ***** válasza:

Oszt' az mér' jó, ha felfirkálsz olvashatatlan nevet a falra? Rajtad kívül senkit sem érdekel, hogy te írtad fel.

Nem a graffitire gondolok, amikor több négyzetméteres felület van már-már művészien megfestve, hanem az ilyen 3 másodperces firkák, amiknek semmi értelmük.

2014. márc. 15. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mert a tobb negyzetmeterest eszreveszik es lecsuknak
2014. márc. 15. 16:04
 3/7 anonim ***** válasza:
Érvelési logikád kikezdhetetlen...
2014. márc. 15. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Én a matricázást sima iskolai vignettákkal oldottam meg. Falra pedig lehet írni filctollal :D nekem lakkfilcem van, egy fehér meg van valahol egy fekete. Filcekkel inkább simább felületű falakra lehet/érdemes írni, a többihez ott a festékszóró. Egyébként sztem köz-tulajdonokra (más házára, kocsijára) ne irkálj, mert attól utálják a graffitizést sokan. Inkább olyan felületre tagelj, ahol már van vagy 200 másik tag. (lakkfilcet én 790-ért vettem, de sztem van olcsóbban is)
2014. márc. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 dragonkalo ***** válasza:

Veszel egy sima matricát valamelyik papírboltban otthon rájuk írod a tagedet vagy amit akarsz,és egy gyors pillanatban feltapasztod valahova,ahova akarod.

Nincs külön graffitis filc,filcek vannak.

Nem falra nem jó ilyenekkel írni,mert 1.elbszódik

2.nincs értelme mert nem fogja rendesen mert nem sima felület.

2014. márc. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
5. a Squeezer nem graffitire (tagelésre) van?
2014. márc. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 dragonkalo ***** válasza:

De az Squeezer,csak annyiban különbözik a filctől,hogy lefolyik magától,illetve adagolható a festék mennyisége:D

De egyébként nincs ilyen külön "graffitis" filc fajta.

2014. márc. 19. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!