Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Meg tudná mondani nekem...

Vida Roland kérdése:

Meg tudná mondani nekem valaki, hogy mik azok a címerek a parlament oldalán, fent, körben és hogy hol találok róluk információt?

Figyelt kérdés

2014. márc. 17. 11:49
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha beütöd a keresőbe a "magyar parlament címerei", vagy csak "parlament címerei" szöveget, dúskálhatsz a válaszokban.

A tudásért érdemes kis erőfeszítést tenni.

2014. márc. 17. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm, de ennél okosabb választ várok!
2014. márc. 18. 05:15
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem kérdező, te nem okosabb választ vársz, hanem azt, hogy valaki végezze el a munkát magad helyett. Nos, miért tenné?
2014. márc. 18. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mert én nem találok egzakt infót a gugli segítségével. :) Elakadtam, és segítséget kértem! Te nem értem miért írtál hozzá! Nem segítesz, csak okoskodsz és megmondod a frankót. Nem tartok tovább igényt a szolgálataidra. Szia
2014. márc. 18. 19:58
 5/5 anonim válasza:

[link]


Ez egy kép, balról jobbra: Árpád-ház címere; Anjou-ház címere; Hunyadi(Corvin)-ház címere; Nagy-Magyar királyság címere; Lengyelország/Lengyel Királyság címere; Ezt nem tudom; Ez meg szerintem az Osztrák Főhercegség címere.


Remélem segíthettem :)

2015. ápr. 15. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!